Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
21.06.2019
UŠAŇA HEXAGON ZDARMA DO 30.6.2019
**** UŠAŇA HEXAGON ZDARMA **** Ku každej podsedlovke Hexagon máte pasujúcu ušaňu úplne ZDARMA. Platí na objednávky do 30.06.2019 SET HEXAGON CRYSTA... čítať celé
10.12.2018
ZĽAVA 50% NA SORTIMENT ZO SEKCIE "VÝPREDAJ"
Zadaním kódu VYPREDAJ50 v objednávke získate zľavu 50% na sortiment zo sekcie "VÝPREDAJ". Zľava platí do 16.12.2018. Výpredaj: http://www.jazdeckepo... čítať celé
08.02.2018
ZĽAVA10e pri objednávke v hodnote min. 55e
Zľava platí na všetky objednávky v minimálnej hodnote 55e, použitím zľavového kódu ET021810. Zľava sa vzťahuje aj na už zlacnený tovar, aj výpredaj. ... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Štatút sútaže

Štatút súťaže.

Zmyslom tohto štatútu je úprava pravidiel súťaže, ktoré prebiehajú na facebook stranke www.facebook.com/jazdeckepotrebyelthoro pre Slovenskú republiku (ďalej len „súťaž“). Tento štatút je jediným dokumentom, ktorý záväzne upravuje pravidlá uvedenej súťaže vo vzťahu k spotrebiteľom.

Usporiadateľom akcie:

El Thoro, s.r.o., Hlavná 260/70, 97211 Lazany, IČO: 46188550 zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, Oddiel Sro, Vložka číslo: 24552/R (ďalej len „Usporiadateľ“).

Tento štatút môže byť pozmenený formou písomných dodatkov k tomuto štatútu.

Všeobecné pravidlá:

- Súťaž bude prebiehať v termíne určenom v popise súťaže na facebooku www.facebook.com/jazdeckepotrebyelthoro (ďalej len „doba trvania súťaže“).

- Súťaž je určená len fyzickým osobám, ktorí sa v priebehu trvania tejto súťaže zapoja vyplnením na facebook stránke firmy El Thoro.

- Účasť v súťaži automaticky znamená súhlas s pravidlami súťaže a s účasťou v súťaži. Účasť v súťaži nie je spoplatnená.

- Súťažiaci sa môže súťaže zúčastniť v jednom súťažnom období jedenkrát.

Postup súťaže:

- súťažiaci sa môže do súťaže zapojiť vyplnením údajov na fanúšikovskej facebook stránke firmy El Thoro. s.r.o.

  • na konci súťaže, bude vyžrebovaný jeden výherca, ktorý získa darček

- meno výhercu (meno a priezvisko) bude zverejnené na stránke www.facebook.com/jazdeckepotrebyelthoro najneskôr do 3 dní od ukončenia súťaže.

Pokiaľ výherca z dôvodu nesplnenia podmienok súťaže bude zo súťaže vyradený, jeho nárok na výhru zaniká a na jeho miesto nastupuje súťažiaci, ktorý bol vyžrebovaný ako náhradník. Nárok na výhru zaniká aj v prípade, že sa výherca neohlási do 3 kalendárnych dní od obdržania oznámenia o výhre

Výhra:

Výhra, ktorú môžu súťažiaci za splnenia podmienok tohto štatútu získať, sú nasledovné:

- produkt vyhlásený v príslušnom statuse na stránke www.facebook.com/jazdeckepotrebyelthoro

V prípade, že súťažiaci alebo jeho registrácia nebudú spĺňať podmienky súťaže, bude tento súťažiaci zo súťaže vylúčený. Výhra bude výherocovi zaslaná Slovenskou poštou na ním uvedenú adresu v rámci SR.

Všeobecné ustanovania

Zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci spoločnosti El Thoro, s.r.o., zamestnanci ostatných spolupracujúcich spoločností a osoby im blízke. V prípade, že sa výhercom stane osoba, ktorá je zamestnancom uvedených spoločností alebo osoba im blízka, výhra nie je platne získaná a takejto osobe nebude odovzdaná. Rovnako sa výhra neodovzdá v prípade, že bude mať Usporiadateľ oprávnené podozrenie na spáchanie podvodného konania zo strany výhercu či osoby, ktorá danému výhercovi dopomohla k získaniu výhry.Súťažiaci účasťou v súťaži berie na vedomie a súhlasí so spracovaním všetkých ním poskytnutých osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, e-mailová adresa a telefónne číslo na účely vyhodnotenia súťaže a zaslanie výhry, v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, usporiadateľom a s ich spracovaním, a to na dobu určitú do riadneho vysporiadania súťaže alebo do odvolania súhlasu. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Vyššie uvedené osobné údaje nebudú poskytnuté tretím osobám. Zároveň v súlade s § 62 zák. č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách vyjadruje súťažiaci súhlas so zasielaním marketingových a obchodných informácií prevádzkovateľa na ním uvedenú e-mailovú adresu. Odvolanie súhlasu so spracovaním osobných údajov a nesúhlas so zasielaním obchodných správ môžete prejaviť bezplatne zaslaním správy na e-mail, z ktorého Vám bola doručená správa. V predmete správy musí dotknutá osoba uviesť slovo NEZASIELAŤ.

Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci svoj súhlas s jej pravidlami a zaväzuje sa tieto pravidlá dodržiavať. Účasť v súťaži nie je možné vymáhať súdnou cestou.

Výhra je nepredajná a je určená iba pre reklamné účely v rozsahu tohto štatútu. Výhru nie je možné vyplatiť alternatívne v hotovosti. Výhra, ktorú nebude možné výhercovi doručiť, má právo Objednávateľ súťaže použiť na iné účely podľa vlastného uváženia.

Usporiadateľ si vyhradzuje právo nahradiť deklarovanú výhru výhrami podobného typu a zodpovedajúcej hodnoty a meniť podmienky odovzdávania výhier. Usporiadateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek riziká a záväzky súvisiace s využitím výhier. Daňové povinnosti vyplývajúce z prijatia výhry budú vysporiadané v súlade so zák. č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, v znení neskorších predpisov.

Nebezpečenstvo škody na výhre prechádza na výhercu okamihom odovzdania výhry výhercovi.

Usporiadateľ si vyhradzuje právo rozhodnúť o všetkých záležitostiach týkajúcich sa tejto súťaže. Usporiadateľ je zároveň oprávnený súťaž kedykoľvek zmeniť, zrušiť či upraviť jej pravidlá. Vymáhanie účasti v súťaži a výhier súdnou cestou je vylúčené. Pri nesplnení podmienok podľa pravidiel tejto súťaže stráca súťažiaci nárok na výhru.

Tento štatút v platnom znení je účastníkom k dispozícii na www.jazdeckepotreby-elthoro.com

V Prievidzi dňa: 01.01.2017

Usporiadateľ súťaže

El Thoro, s.r.o.

Chcem odoberať newsletter
Kontakt

Tel: +421903255849

 

El Thoro,s.r.o.

Hlavná 260/70
Lazany
972 11

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.